دستگاه تصفیه آب - AN OVERVIEW

دستگاه تصفیه آب - An Overview

دستگاه تصفیه آب - An Overview

Blog Article

در دستگاه‌های تبخیر با استفاده از انرژی الکتریکی، آب را به نقطه جوش میرسانند و تبخیر میکنند.

بسیار تشکر از سرعت عمل شما در خدمات پس از فروش سرویس دستگاه تصفیه خدا به کسب و کار شما برکت بده

برای تعیین مقدار ظرفیت سیستم تصفیه اب صنعتی ، ابتدا باید به مقدار اب مورد نیاز هر مجموعه در روز نگاه کرد. این کار اگر در صنعت و گلخانه باشد، با تعیین نوع کشت انجام شده و ظرفیت زیر کشت راحت به دست می آید. در صنعتی طیور و مرغداری ها نیز به ازای هر مرغ روزانه ۱ لیتر اب در نظر گرفته می شود.

حسن میناوند کارپرداز کارخانه صنعت نساجی لرستان گفت: فروردین ۲۵, ۱۴۰۱ در ۸:۰۹ ق٫ظ سلام خدمت تیم تخصصی شرکت بزرگ آب پاک سازان از کارخانه صنعت نساجی لرستان مزاحم میشم ما به دستگاه تصفیه آب به ظرفیت ۲۰ هزار لیتر در روز نیاز داریم اب دارای میکروب می باشد و گند زدایی نیز باید صورت پذیرد آهک، کربنات کلسیم،فلز،نیترات،آلودگی های انسانی را برطرف می سازد یا خیر؟ با توجه به شرایطی که عرض کردم خدمتتون چه پیشنهاد هایی برای خرید دارید؟ لطفا پیش فاکتور قیمت،لیست قطعات، نحوه فروش و ارسال دستگاه رو برام بفرستید.

پس از آن، آب وارد محفظه‌ای میشود که دارای دو الکترود با بار‌های منفی و مثبت است.

معمولا مقدار مصرف هر نفر در روز په برای شرب و چه برای مصرف غیر شرب ، ۳۰۰ لیتر در نظر گرفته می شود. یعنی با ضرب تعداد افراد در عدد ۳۰۰ ، ظرفیت سیستم به راحتی به دست می آید. در سایر صنایع نیز می توان با مشاوره گرفتن و یا نصب یک فلومتر مقدار دقیق مصرف اب را برای خرید سیستم تصفیه اب صنتی به دست آورد.

این فیلتر وظیفه تصفیه نهایی آب با دقت بالاتر برای حذف آلودگی‌های آلی باقیمانده احتمالی و نیز اصلاح تغییر احتمالی مزه آب در صورت ذخیره طولانی‌مدت در مخزن ذخیره را بر عهده داشته و از زغال پوسته نارگیل ساخته شده است.

مطلب پیشنهادی : راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

علی دایی گفت: اسفند ۲, ۱۴۰۰ در ۶:۱۱ ق٫ظ سلام خسته نباشید ببخشید من یه قیمت دستگاه آب تصویه برا رستوران میخواستم که حجم مخزنش تقریبا ۵۰ تا ۶۰ لیتر باشه روزانه ۶۰ لیتر. شرایط فروشتون به چه صورت است؟

روش مکانیکی در اکثر اوقات به here صورت یکی فیلتر پایه ای برای سیستم‌های تصفیه آب دیگر مورد استفاده قرار میگیرد.

لطفا برای اطلاع از انواع مدل‌های دستگاه تصفیه آب خانگی با شرکت تماس بگیرید.

چند لیتر مصرف دارید؛ هزار لیتر در شبانه روز و یا ۱۰.۰۰۰ هزار لیتر ⁉️ یکی از دلایلی که نمی‌توانم قیمت تصفیه اب صنعتی را به صورت کاملاً دقیق به شما ارائه داد این است که علاوه بر شرایط متفاوت میزان مصرف و استفاده هر سازمان و یا مصارف شخصی متفاوت است.

روش تبادل یونی برای حذف مواد رادیواکتیوی موجود در آب و همچنین برای کاهش سختی آب مورد استفاده قرار میگیرد.

عباس ایروانی گفت: اسفند ۳, ۱۴۰۰ در ۷:۲۲ ق٫ظ سلام ببخشید میخاستم دستگاه تصویه اب خریداری کنم .به مشاوره شما نیاز دارم

Report this page